קייטרינג כשר לשבת חתן במרכז

לארח בראש שקט עם שירותי קייטרינג כשר לשבת חתן במרכז

יותר ויותר משפחות במרכז חוזרות למסורת של שבת חתן חגיגית ומרגשת. למען מטרה זו חברת רננים & יאמי' גורמה לאירועים מציעה שירותי קייטרינג כשר לשבת חתן במרכז עם השגחה מחמירה של בד"ץ העדה החרדית. שירותי גורמה כשרים למהדרין אלו יבטיחו שתזכו בעונג שבת אמיתי ומרגש יחד עם בני משפחה חדשים וותיקים.

הצורך בשירותי חברת קייטרינג כשרה לשבת חתן

בשעה טובה אתם שמחים ומתרגשים לקראת חתונה במשפחה. לצד השמחה וההתרגשות חתונה דורשת הפקה מאוד גדולה המורכבת מאינספור פרטים באירוע עצמו וגם לפניו ואחריו, ובין היתר יש לארגן בהתאם למסורת של המשפחה שבת חתן כשרה וטעימה. בשבת זו נפגשים בני משפחת החתן והכלה עם עליה לתורה של החתן בבית כנסת ומבלים יחדיו את כל השבת. אירוח אינטנסיבי זה דורש הרבה מאוד הכנות, בעיקר של אוכל, אשר במצטבר עם סידורים וארגונים אחרים יכול להוות מטלה מעיקה ובכלל לא פשוטה. למען מטרה זו חברתנו מציעה שירות של קייטרינג כשר לשבת חתן חלבי או בשרי עם מנות גורמה ומגשי אירוח משובחים וטעימים. המנות מסופקות בשפע ויענו לטעם מוזמני השבת ולכל מידה של החמרה בכשרות, ויעניקו לכם שבת נעימה ומיוחדת במינה.

אוכל גורמה כשר וטעים במיוחד

על ידי הזמנת שירותי חברתנו לא רק שתורידו מכתפיכם את עול הכנת האוכל לשבת,  אגם תזכו להגיש לאורחים שלכם מנות גורמה טעימות, משובחות ומעוצבות שלא יספיקו לקצור מחמאות. המנות יספקו מענה שלם לכל שלושת ארוחות השבת בהתאם לרצונותיכם, למאכלי שבת המקובלים והאהובים על המסורת שלכם, וגם של קרובי משפחתכם החדשים. לשם כך נדאג לשוחח עמכם ולבחור ביחד את המנות ומגשי האירוח המתאימים במיוחד לכם. כל זאת ועוד תוך החמרה על כללי כשרות מהודרת ועם הקפדה על כללי הסעודה בשבת.

הזמנת קייטרינג כשר לשבת חתן

להזמנת קייטרינג גורמה לשבת חתן במרכז כשר למהדרין, לקביעת פגישה, לקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלנו או צרו קשר עם רננים & יאמי' גורמה לאירועים בטלפון: 2876*.

לא ניתן להגיב.