קייטרינג לפסח למהדרין

סדר ללא מאמץ עם קייטרינג כשר לפסח למהדרין

עם בוא האביב מתחילות ההכנות לסדר הפסח השרוכות בשעות ארוכות של עבודה, החל מרכישת המצרכים לבישול במטבח ועד לעריכת שולחן החג. הכנות מרובות אלו גורמות לנו לא אחת להרהר אם לא היה עדיף פשוט לטוס לחו"ל השנה. יחד עם זאת, תוכלו לערוך גם בביתכם סדר ללא מאמץ עם שירותי גורמה של קייטרינג כשר לפסח למהדרין של חברת רננים & יאמי'. אנו נספק לכם ארוחות חג משובחות עם שלל מנות גורמה כשרות למהדרין בהשגחה הגבוהה והאמינה ביותר שיש של בד"ץ העדה החרדית.

מגמה מבוקשת לחג הפסח

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מגלים את היתרונות שבהזמנת שירותי קייטרינג פסח למהדרין של חברתנו. הם מגלים את האפשרות לחוות במלוא מובן המילה את תחושת החירות של החג ללא שיעבוד לסירי המטבח עם הזמנת ארוחת חג גורמה כשרה וטרייה. מנות כשרות אלו ישחררו אתכם מטרחה רבה וממושכת, המתחילה ברכישות בלתי נגמרות של מוצרים ומצרכים לחג, ממשיכה אל אינספור בישולים שאת מנותיהם יש לעצב ולהגיש לשולחןף ולבסוף גם לפנות ולנקות. שירותי הקייטרינג יצמצמו באופן משמעותי את הזמן, הקושי והמאמץ, ויאפשרו לכם לשם שינוי ליהנות ללא עייפות או מתח מארוחת חג כשרה ומושקעת שלא תפסיק לקצור חמאות.

תפריט גורמה למהדרין

עימנו תזכו לשירותי קייטרינג מהדרין לפסח עם תפריט גורמה עשיר ושופע לכל מנת חג מבוקשת, החל ממנות מוכרות ועד למנות מיוחדות: חרוסת, גפילטע פיש, מרקים, מנות בשר ודג עיקריות, תוספות וקינוחים. המנות יגיעו עד לביתכם ארוזות ומוכנות לאכילה כשהן מוכנות מחומרי גלם טריים וכשרים, נטולי פגמים. מהחומרים מכין שף הבית וצוות המטבח מנות חג בלתי נשכחות שיגיעו אליכם הביתה במועד כשהן מעוצבות להפליא ומוכנות לאכילה והגשה.

כשרות פסח ללא עוררין

גם כשאתם מבשלים ארוחת חג לפסח בעצמכם, אתם תמיד עם היד על הדופק לגבי כשרות המנות בכל הקשור לחומרי גלם ואופן הכנתם. על ידי הזמנת שירותי קייטרינג כשר למהדרין לפסח של חברתנו אתם יכולים להיות רגועים ובטוחים בכשרות המנות. כל שירותי חברתנו נושאים את החותמת המוערכת והמקובלת על המגזרים והעדות בארץ של בד"ץ העדה החרדית. הכשרות מסופקת עם שירותי קייטרינג גלאט כשר לפסח במגוון מובחר ועשיר של מנות בשריות משובחות לבחירה בהתאם להעדפות אישיות, משפחתיות ומסורתיות.

הזמנת ארוחת גורמה כשרה למהדרין

להזמנת ארוחת גורמה לחג הפסח, ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בבחירת סוג תפריט, השאירו פרטיכם באתר שלנו או צרו קשר עם רננים & יאמי' גורמה לאירועים בטלפון: 2876*.

לא ניתן להגיב.